Lato z Radiem zawita na Górę Żar

Lato z Radiem zawita na Górę Żar
Już w ten piątek wystąpi jeden z najbardziej popularnych zespołów ostatnich lat. Mowa tu o zespole Golec uOrkiestra, który od wielu lat rozpala serca fanów w całej Polsce. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej znanego i cenionego „Lata z Radiem”. Wydarzenie odbędzie się na pełnej uroku Górze Żar.

Góra Żar zagości wyjątkowych artystów

 
Już o godzinie 20.00 będziemy mogli na żywo usłyszeć największe hity „Golców” i to na żywo. Zespól od wielu lat łączy pokolenia, a dwaj charakterystyczni bliźniacy swoją przemiłą aparycją i niesamowitą energią rozpalą Górę Żar do absolutnej czerwoności. Koncert „golców” poza wydarzeniem na żywo zobaczyć będziemy mogli także w formie wideo streamingu na portalu www.polskieradio.pl oraz w serwisie youtube.com. Będziemy go mogli także usłyszeć na żywo podczas trwania audycji w polskim radiu.
 
Braci Golec raczej przedstawiać nikomu nie trzeba. Ta charyzmatyczna dwójka sympatycznych bliźniaków rozpala od lat muzyczną scenę. Grupa została założona w 1998 roku, na początku nosiła nazwę Golec Folk Band. Przez wiele lat stopniowo zespół zbierał coraz to większe zasięgi publiczności. Znany jest z wielu hitów, które z pewnością zna każdy z nas. Są to między innymi takie klasyki jak „Lornetka”, „Ściernisko” czy jeden z ostatnich wielkich hitów grupy, czyli „Górą ty”. Z pewnością na koncercie lata z radiem usłyszymy zarówno te klasyczne utwory, jak i kilka mniej znanych kawałków, które niczym nie odstają od ich największych hitów. Warto tu także wspomnieć, że grupa stworzyła także specjalny utwór pt „Leć muzyczko” który zadedykowali Papierzowi Janowi Pawłowi II.
 
Lato z Radiem, co roku organizuje niesamowitą serię koncertów, w tegorocznej edycji mieliśmy okazje w jej ramach usłyszeć już wielu wspaniałych wykonawców takich jak między innymi Maryla Rodowicz, Cleo czy De Mono. Koncerty w ramach trasy Lata z Radiem co roku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. W tej edycji będziemy mieli okazje posłuchać jeszcze jednego koncertu w Zakopanem. W tym jednak przypadku całość koncertu została owiana tajemnicą, tak samo, jak artyści którzy na nim wystąpią.