Pomysł na weekend? Energylandia

Pomysł na weekend? Energylandia
Brak ci pomysłu na spędzenie ciekawego weekendu? W niedalekiej okolicy znajduje się atrakcja, która zadowoli najbardziej wybredne gusta. Końcówka wakacji do doskonały okres, aby zabrać całą rodzinę na niesamowity wypad do Rodzinnego Parku Rozrywki Enerylandia. To właśnie nasza propozycja na spędzenie ostatnich wakacyjnych dni.
 

Szalona moc atrakcji

 
Rodzinny Park Rozrywki Energylandia to największe tego typu miejsce na mapie polski. Z ciekawostek należy tu nadmienić, że całkowita powierzchnia parku to bagatela aż 43 ha. Cała zajmowana powierzchnia po brzegi wypełniona jest licznymi atrakcjami. Największym zainteresowaniem cieszą się dwie kolejki typu Hyper Coster, jednak nie zabraknie też wielu innych atrakcji takich jak różnego rodzaju karuzele czy kolejki górskie. Od 2016 roku na terenie parku dostępna jest także nowa atrakcja, jaką jest Energylandia – Water Park. Znajdziemy w niej wiele wodnych atrakcji, różnego rodzaju zjeżdżalni, jacuzzi czy też „dzikie rzeki”
Wszystkie atrakcje dostępne są dla każdej grupy wiekowej, choć z pewnością znajdą się takie atrakcje, z których młodsza widownia będzie bała się skorzystać.
Znajdziemy tu całą masę aktywności, ale również nie będziemy zawiedzeni w kwestii kulinariów. Znajdziemy tam całą masę barów i restauracji, w którym zjemy bardzo dobre potrawy czy też napijemy się drinka. Nie zabrakło tu również miejsca dla licznych sklepików z pamiątkami.
 
Oczywiście tak wielki park nie mógłby istnieć bez porządnej bazy noclegowej. Dla gości przygotowano masę pokoi, w których w bardzo komfortowych warunkach wypoczniemy po całym dniu pełnym adrenaliny. Jest to doskonała opcja dla tych z państwa, którzy, aby przeżyć wielką przygodę w świecie Energylandi, muszą pokonać setki kilometrów. Jednak zapewniamy wszystkich państwa, że warto choćby raz w życiu tam pojechać i przeżyć wyjątkową przygodę.