Gdzie na kawę w Żywcu? Polecane kawiarnie!

Gdzie na kawę w Żywcu? Polecane kawiarnie!

Nic tak nie poprawia humoru, jak filiżanka dobrej kawy lub herbaty, najlepiej w dobrym towarzystwie. Od czasu do czasu warto odwiedzić przytulną kawiarnię, by oddać się chwilom beztroski i zapomnienia. Zapraszamy na mały ranking polecanych kawiarni w Żywcu. Zobacz, gdzie warto wybrać się na kawę, herbatę i ciastko!

Miętówka Caffe

Przytulnie urządzona kawiarnia z sympatycznym personelem. Lokal jest stosunkowo mały i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, dlatego wewnątrz z reguły panuje miły gwar. Kawa w Miętówka Caffe jest wyśmienita, a herbata w niczym jej nie ustępuje. Na miejscu zjemy również pyszne ciastka i desery. Dodatkowym atutem lokalu są wczesne godziny otwarcia, dzięki czemu jest to dobre miejsce nie tylko na popołudniową kawkę, ale również poranną.

Adres: Rynek, 34-315 Żywiec

Kawiarnia Południowa

Nowoczesna kawiarnia z kącikiem zabaw dla dzieci. Przyjemne, estetyczne miejsce z miłą obsługą i doskonałym menu. W ofercie znajdziemy takie pyszności jak czekolada na gorąco, desery lodowe, chai latte i oczywiście ciasta. Nie brakuje również aromatycznych kaw. Kawiarnia Południowa to idealne miejsce do relaksu, także z dziećmi. Właściciele lokalu często organizują ciekawe wydarzenia, na przykład zajęcia taneczne.

Adres: Południowa 19/41, 34-300 Żywiec

Kawiarnia Przystań

Przystań to kawiarnia i księgarnia w jednym. To ciekawe miejsce z dobrą kawą i deserami. Lokal jest przytulny i ładnie urządzony, a oferta naprawdę smaczna. Miejsce szczególnie polecane miłośnikom książek i słodyczy. Klienci zwracają również uwagę na bardzo miłą obsługę, dzięki której każdy klient kawiarni czuje się zachęcony do częstego odwiedzania Przystani.

Adres: Zamkowa 12, 34-300 Żywiec