Ciekawe ścieżki rowerowe w Żywcu i okolicach!

Ciekawe ścieżki rowerowe w Żywcu i okolicach!

Czerwiec to jeden z najlepszych miesięcy w roku ze względu na pogodę. To świetny czas dla miłośników wycieczek rowerowych. Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać!

Jezioro Żywieckie

Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Żywieckiego oferuje malownicze widoki na jezioro i otaczające je góry. To doskonałe miejsce na relaksującą przejażdżkę rowerową.

Trasa Równica — Wielka Racza

Jest to trasa rowerowa o różnym stopniu trudności, prowadząca przez urokliwe tereny Beskidu Żywieckiego. Można podziwiać piękne krajobrazy, mijając lasy i łąki.

Dolina Soły

Ścieżka rowerowa w Dolinie Soły to atrakcyjny odcinek wzdłuż rzeki Soły. Można zobaczyć urocze wioski i malownicze pejzaże. To dobre miejsce zarówno dla rekreacyjnych rowerzystów, jak i dla bardziej zaawansowanych.

Trasa Czarne — Przyłęków

Ta trasa prowadzi przez Beskid Mały i oferuje wspaniałe widoki na okolicę. To trudniejszy odcinek, ale nagroda w postaci pięknych krajobrazów jest warta wysiłku.

Trasa do Zapory Porąbka-Żar

Piękna trasa prowadząca do Zapory Porąbka-Żar. Fascynujący zbiornik wodny i malownicze otoczenie zachęcają do przejażdżki. To świetne miejsce dla miłośników przyrody.