Służby ratunkowe interweniują w przypadku próby samobójstwa na ulicy Łaziki w Międzybrodziu Bialskim

Służby ratunkowe interweniują w przypadku próby samobójstwa na ulicy Łaziki w Międzybrodziu Bialskim

Dzisiejszy dzień rozpoczął się od tragicznego wydarzenia, które miało miejsce we wczesnych godzinach porannych na terenie gminy Międzybrodzie Bialskie. Próbę odebrania sobie życia podjęła jedna z osób zamieszkujących tę lokalizację.

Alarm zagrażającej sytuacji został zgłoszony około godziny 4.51, a miejsce zdarzenia to ulica Łaziki. Natychmiast po otrzymaniu informacji, służby ratunkowe zostały zadysponowane, aby udzielić niezbędnej pomocy.

Zgłoszeniem zajmowało się aż cztery jednostki straży pożarnej, które współdziałały z Policją oraz Bielskim Pogotowiem Ratunkowym. Wszyscy uczestnicy akcji ratunkowej podjęli wszelkie możliwe kroki, aby zapewnić poszkodowanej osobie jak najlepsze warunki do dalszego leczenia.

Po przyjeździe na miejsce i stabilizacji stanu poszkodowanej osoby, zadanie zostało przekazane personelowi medycznemu. Dalsze działania podjęte zostaną zgodnie z procedurami medycznymi, mającymi na celu ochronę i ratowanie życia osoby poszkodowanej.

Szczegóły zdarzenia oraz dalsze informacje zostaną podane w najbliższym czasie po przeprowadzeniu odpowiednich czynności przez służby ratunkowe i Policję.