Wielkie otwarcie sklepu Maxi Zoo z listą ponad 8000 artykułów dla zwierząt już 21 marca

Wielkie otwarcie sklepu Maxi Zoo z listą ponad 8000 artykułów dla zwierząt już 21 marca

Radosną nowiną jest to, że od 21 marca możesz zacząć robić zakupy w świeżo otwartym sklepie Maxi Zoo. Zlokalizowany on jest w Parku Handlowym Aura Park przy Alei Jana Pawła II 3 w Żywcu. Sklep oferuje ponad 8000 różnych produktów dla zwierząt. Ponadto, w dniach od 21 do 24 marca, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji i niespodzianek. Serdecznie zapraszamy na zakupy razem ze swoimi pupilkami!

Uroczyste otwarcie sklepu Maxi Zoo przewidziane jest na czwartek, 21 marca o godzinie 9:00. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne atrakcje. Od czwartku do niedzieli, każdy kto dokona zakupu minimum dwóch produktów, otrzyma rabat 20%. Ale to jeszcze nie koniec! Dodatkowo po zainstalowaniu naszej aplikacji Maxi Zoo, klient otrzyma dodatkowe 5% zniżki na zakupy. A jeśli jesteś opiekunem psa, mamy dla Ciebie kolejną niespodziankę. W sobotę, 23 marca Twój pupil będzie mógł bezpłatnie skosztować ciastek z naszego specjalnego regału z przysmakami.

Nowo otwarty sklep Maxi Zoo w Żywcu będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-20:00, a w niedziele handlowe od godziny 10:00 do 20:00. Sklep znajduje się w dogodnej lokalizacji, aby umożliwić Ci szybkie i łatwe zakupy. W ofercie znajdziesz ponad 8000 artykułów, w tym specjalistyczne karmy, leki OTC i różnorodne akcesoria dla zwierząt. Pracują tam profesjonalni doradcy, którzy zawsze są gotowi pomóc Ci wybrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

W sklepie Maxi Zoo znajduje się także darmowy bar składający się z misek z karmą oraz wodą. Dodatkowo, możesz bezpłatnie zważyć swojego czworonożnego przyjaciela w specjalnie przygotowanej strefie.